Vašík

12. února 2009 v 9:26 | Lucka |  Vašík *07
Vašík alias Sůša, zvaný Mauglí, škodič
Věk : 2 roky
Poskakující a v poslední době taky šplhající tvor. Všemu rozumí, ale zatím toho moc nenamluvil. Vystačí si s rukama a domlouvá se citoslovci. Důležitá slova jako "pohádky", "pití" a "nechci" však zvládne. Pravděpodobně toho říká ještě mnohem víc, ale problém je, že mu nikdo nerozumí.
Zato se už dovede bravurně sám naobědvat a ani se příliš nezmazat. A kupodivu si ani moc nevybírá (zatím). Používá decentně vidličku. Jaká krása! Můžu se konečně naobědvat i já a nemusím už olizovat studené zbytky...
O nočníku nic psát nebudu. Je to intimní téma a krom toho je stále prázdný.
Přes den se konečně Vašík obejde bez dudlíku a ráno mi ho dobrovolně vydá. Na noc jich, bohužel, potřebuje celou svou sbírku. Aspoň si necucá palce.
Hračky - favoriti jsou plyšáci, auta a hrací hudební tabulka s písmenkama. Taky auto - odstrkovadlo (jezdí tu jako ďas) a velká stavebnice podobná Legu. Baví ho čmátat voskovkama, prohlížet obrázkové knížky a v neposlední řadě Bob a Bobek na DVD.
S Honzíkem i bratránkem Ondrou si dobře rozumějí, někdy jejich sabotáže zavánějí organizovaným zločinem. A kdo je kápo? Že by to byl ten, co nemluví...?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Míra.P Míra.P | E-mail | Web | 13. února 2009 v 13:52 | Reagovat

Musím se smát nad tím škodičem protože já tomu našemu taky občas říkám škodíku podle toho kreslenýho seriálu.Dneska ve čtyři jdem k zápisu tak snad to dopadne dobře.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.